
Романівський ЗДО "Ромашка" Романівської селищної ради
Романівський заклад дошкільної освіти "Ромашка"
ІСТОРІЯ РОЗВИТКУ
Відлік життя людини починається з дня народження, а плин самостійного життя бере початок із тієї миті, коли малюка тримають дбайливі руки вихователя, який буде вести дитину протягом років у світ незвіданого, повного таємниць життя, в якому будуть і успіхи, і перемоги, образи і прикрощі...
Романівський дошкільний навчальний заклад вперше відкрив свої двері в приміщенні Романівської загальноосвітньої школи 22 вересня 2005 року.Засновником була Романівська сільська рада.Це була одна кімната площею 60 кв.м. Завирувало веселе життя, запрацював наповнений дитячим щебетом малокомпклектний дошкільний навчальний заклад,який нараховував до 10 діток з режимом перебування – 4 години.
Вперше розпочала налагоджувати роботу дошкілля Савчук Леся Леонідівна, яка працювала у школі вчителем початкових класів.З 31 серпня 2006 року і до цього часу завідує ДНЗ Муравська Катерина Володимирівна.
Минав час, до дитячого садочка приходило все більше і більше діток.
У лютому 2012 року було передано в оренду Романівської сільської ради площу частини школи, яка становила 391.34 кв.м.
З 14 лютого 2012 року заклад переведений на режим роботи 10.50 годин. Проектна потужність установи становить 55 місць .
У вересні 2015 року було відкрито другу групу. Сьогодні в садочку функціонує 2 різновікові групи в яких виховується 53 дитини дошкільного віку.
З січня 2021 змінено назву на Романівський заклад дошкільної освіти "Ромашка".Засновником закладу є Романівська селищна рада. Органом управління є відділ освіти Романівської селищної ради.
За час існування закладу колектив ЗДО, педагогічні працівники неодноразово нагороджувалися подяками і грамотами відділу освіти Романівської РДА та райкому Профспілки працівників освіти і науки України, Районної державної адміністрації та районної ради. Педагоги закладу є активними учасниками районної виставки перспективного педагогічного досвіду «Сучасна освіта Романівщини», отримують призові місця.
У закладі створені належні умови для повноцінного та гармонійного розвитку вихованців. Систематично покращується розвивальне предметно-ігрове середовище. З метою інтелектуального розвитку дітей в усіх групах естетично облаштовані та достатньо наповнені новим, сучасним ігровим матеріалом розвивальні центри.
Головне для колективу - створити сучасний заклад дошкільної освіти, який буде відповідати вимогам часу, виховати високоморальну, культурну, інтелектуальну особистість, яка будуватиме успішну демократичну Українську державу.


